Aktualności

II edycja projektu "Lepsze Jutro" oficjalnie zainaugurowana

II edycja projektu "Lepsze Jutro" została zainaugurowana. Dziś, w poniedziałek 8 maja w sali OSP w Jedłowniku, miało miejsce spotkanie podczas którego oficjalnie powitano uczestników działań i przedstawiono założenia projektu współfinansowanego ze środków unijnych.

Inauguracja II edycji projektu

Uczestników II edycji projektu "Lepsze Jutro" informujemy, że inauguracja przedsięwzięcia będzie miała miejsce w najbliższy poniedziałek, 8 maja o godzinie 8.30 w sali budynku Straży Pożarnej przy ul. Gosława 31 w Wodzisławiu Śląskim.

Program SMOG STOP - urzędnicy pomogą wypełnić wniosek

Pracownicy Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego udzielają mieszkańcom pomocy przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie zadań w ramach regulaminu programu "SMOG STOP. Dofinansowanie zadań realizowanych przez mieszkańców województwa śląskiego na rzecz ograniczenia niskiej emisji", proponowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Zbieramy środki czystości dla najuboższych dzieci

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim włączył się do akcji "Czysty Aniołek", zainicjowanej przez Stowarzyszenie Piękne Anioły. Celem przedsięwzięcia jest zbiórka środków czystości dla dzieci z najuboższych rodzin. Artykuły zbierane będą w Punkcie Obsługi Klienta Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w terminie do 10 czerwca br.

2 maja MOPS czynny

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim informuje, że w najbliższy wtorek, 2 maja 2017 roku ośrodek będzie otwarty

Omawiali sieć wsparcia

Drugie spotkanie Grupy Roboczej pracującej przy projekcie "Fachowa siła przyszłością dla rodziny", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, odbyło się we wtorek, 25 kwietnia.