Aktualności

Spotkanie w dzielnicy Wilchwy

Założenia projektu „Fachowa siła przyszłością dla rodziny”, etapy jego realizacji i efekty dotychczasowej pracy ekspertów powołanych w skład tzw. Grupy Roboczej zaprezentowali w dzielnicy Wilchwy przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

Stypendium szkolne o charakterze socjalnym

Dnia 04 września 2017 roku rozpoczyna się nowy rok szkolny 2017/2018 w związku z powyższym informujemy, że osoby chcące skorzystać z pomocy w formie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego są zobowiązane do pobrania wniosku oraz pozostałych dokumentów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, ul. Daszyńskiego 3 (Punkt Obsługi Klienta).

Znaleziono klucze

Pęk kluczy znaleziono w piątek przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

10 osób uczestniczy w kursie prawa jazdy kat. B

10 klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej bierze udział w bezpłatnym kursie prawa jazdy kat. B. Szkolenie adresowane jest do uczestników projektu „Lepsze Jutro”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nabór do nowej edycji FEAD-u

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim przystępuje do realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2017.

Nowa odsłona strony internetowej

Z przyjemnością prezentujemy naszą odświeżoną i zmienioną wersję strony internetowej. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna, a przede wszystkim prezentowane treści spełnią Państwa oczekiwania.