Aktualności

Wydano osobom potrzebującym ponad 22 tony żywności

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim przy współpracy z Bankiem Żywności w Chorzowie realizował Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2019.

Warsztaty ogrodnicze "Mój ogród marzeń"

Podstawowe wiadomości w zakresie ogrodnictwa w tym: planowania nasadzeń, ekologicznego designu oraz uprawy i pielęgnacji roślin, zasady dobrego projektowania przestrzennego, projektowanie i układanie kompozycji ogrodowych oraz praca praktyczna w terenie, obsadzenie pasów zieleni, upiększanie otoczenia to tylko niektóre z atrakcji które czekają na uczestników projektu Program Aktywności Lokalnej dzielnic Stare i Nowe Miasto "Aktywność szansą na nowy początek" podczas warsztatów ogrodniczych.

Wypłaty świadczenia "Dobry Start" (300+)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim informuje, że realizacja przelewów oraz wypłata gotówkowa z tytułu Świadczenia "Dobry Start" (300+) będzie realizowana w dniu 27 sierpnia br. W przypadku dyspozycji wypłaty w kasie MOPS, prosimy o terminowy odbiór środków w godzinach od 11.00 - 14.00.