Zbieramy środki czystości dla najuboższych dzieci

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim przyłączył się do ogólnopolskiej akcji „Czysty Aniołek” zainicjowanej przez Stowarzyszenie Piękne Anioły. W ramach akcji ośrodek organizuje zbiórkę środków czystości oraz artykułów higienicznych dla dzieci z potrzebujących rodzin.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta, szkoły, przedszkola, parafie, lokalne instytucje, osoby prywatne do udziału w tej szlachetnej inicjatywie. Aby wziąć w niej udział wystarczy zorganizować zbiórkę środków czystości wśród znajomych, w swoim zakładzie pracy, podczas domowej uroczystości, w szkole, przedszkolu czy parafii. Każdy może przynieść dowolną rzecz według własnych możliwości. Zapakowane produkty wraz z kartą informacyjną należy dostarczyć do siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim ul. Daszyńskiego 3. (punkt obsługi klienta). Zebrane artykuły zostaną przekazane do najbardziej potrzebujących.

Potrzebne są najbardziej podstawowe, ale niezbędne rzeczy:

  • mydła,
  • szampony,
  • pasy do zębów,
  • szczoteczki do zębów,
  • żele pod prysznic,
  • ręczniki,
  • inne.

Zachęcamy również do zrobienia zdjęcia zbiórki i jej uczestników. Zdjęcie wraz z opisem kto i co zorganizował prześlijcie na nasz adres: kancelaria@mops.wodzislaw-slaski.pl. lub na adres stowarzyszenia: stowarzyszenie@piekne-anioly.pl a my umieścimy je na naszej stronie internetowej oraz facebooku.

Akcja Czysty Aniołek potrwa od 2 do 5 grudnia 2019 roku.
Zbiórka darów będzie odbywała się w godzinach urzędowania MOPS-u:
- od poniedziałku do środy od 715 do 1515,
- w czwartek od godziny 715 do 1715

Koordynatorami akcji w MOPS są pracownicy: Ewa Błędowska oraz Tomasz Palka,
nr. tel: (32) 45 90 684 lub (32) 45 90 675

pobierz/przeczytaj:

Zgody na publikację wizerunku dotyczą tylko osób, które chcą przesłać zdjęcie z zbiórki.

Szczegóły dotyczące w/w Akcji można znaleźć pod adresem: https://www.piekne-anioly.org/programy/

czysty aniołekaniołek 2019