Zapytania ofertowe

Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych pn. „Master kuchni” w ramach projektu Program Aktywności Lokalnej dzielnicy Wilchwy „Czas na aktywną zmianę”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim Zaprasza do złożenia oferty na: Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych pn. „Master kuchni” w ramach projektu Program Aktywności Lokalnej dzielnicy Wilchwy „Czas na aktywną zmianę” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów ogrodniczych pn. „Mój ogród marzeń” w ramach projektu Program Aktywności Lokalnej dzielnicy Wilchwy „Czas na aktywną zmianę”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim Zaprasza do złożenia oferty na: Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów ogrodniczych pn. „Mój ogród marzeń” w ramach projektu Program Aktywności Lokalnej dzielnicy Wilchwy „Czas na aktywną zmianę” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych pn. „Master kuchni”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim Zaprasza do złożenia oferty na: Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych pn. „Master kuchni” w ramach projektu Program Aktywności Lokalnej dzielnic Stare i Nowe Miasto „Aktywność szansą na nowy początek” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.