Inne

Mikołaj zawitał do Ośrodka

Święty w czerwonym ubraniu z charakterystyczną długą białą brodą, dużym brzuszkiem i masą prezentów odwiedził w środę, 7 grudnia Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

Warsztaty rozwijające zainteresowania

W najbliższy poniedziałek, 19 grudnia ruszają warsztaty z zakresu dietetyki i obsługi kas fiskalnych. Zajęcia organizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim w ramach projektu "Lepsze Jutro", który realizowany jest w partnerstwie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Zdobyli nowe umiejętności

Kolejne umiejętności zdobyli uczestnicy projektu "Lepsze Jutro". Tym razem zainteresowani wzięli udział w warsztatach z zakresu dietetyki i obsługi kasy fiskalnej.

Trwa nabór do projektu "Lepsze Jutro"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim zachęca do udziału w nowej edycji projektu unijnego "Lepsze Jutro". Trwają zapisy. Nie zwlekaj. Zgłoś się już dziś. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty kucharskie

20 lutego rozpoczną się warsztaty rozwijające zainteresowania pn. "kucharz" dla osób biorących udział w projekcie "Lepsze Jutro".

Jutro może być lepsze...

Do 28 lutego br. prowadzony jest nabór uczestników projektu "Lepsze Jutro", który realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim w partnerstwie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Ilość miejsc ograniczona.

Zdobywają umiejętności kucharskie

5 kobiet uczestniczy w zajęciach kucharskich zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim. Warsztaty rozwijające zainteresowania prowadzone są w ramach projektu "Lepsze Jutro" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.