Inne

Puchary dla najlepszych

Wręczeniem pucharów i dyplomów zakończyły się warsztaty rowerowe BMX, które w mijającym tygodniu odbywały się na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Informacja o wycieczce

Uczestników projektu "Lepsze Jutro", którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w wycieczce rodzinnej do "Muzeum Chleba" w Radzionkowie we wtorek, 30 sierpnia, informujemy, że zbiórka będzie miała miejsce o godzinie 7:40 na Placu Gladbeck przy Wodzisławskim Centrum Kultury w Wodzisławiu Śląskim.

Od ziarenka do bochenka - wycieczka do Muzeum Chleba

Wycieczka do "Muzeum Chleba" to kolejne działanie w którym mieli okazję uczestniczyć beneficjenci projektu "Lepsze Jutro" wraz z rodzinami. We wtorek, 30 sierpnia blisko 40 osobowa grupa wybrała się do Radzionkowa, koło Bytomia, by poznać historię chleba i wziąć udział w samodzielnych warsztatach z ciastem.

Rodzinnie, zdrowo i smacznie ...

Blisko 60 osób wzięło udział w mijającym tygodniu w działaniach środowiskowych pn. "wyjście do restauracji" zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

Film rodzinny

"Dzielna syrenka i piraci z kraboidów" - to tytuł filmu, który mieli okazję oglądać uczestnicy projektu "Lepsze Jutro" wraz ze swoimi pociechami.

Szansa na Lepsze Jutro

Chcesz za darmo: Zdobyć nowe kwalifikacje? Zrobić kurs prawa jazdy? Poznać sprawdzone sposoby na poprawę relacji rodzinnych? Ciekawie zorganizować czas swoim najbliższym

Informacja o mikołajkach

Beneficjentów projektu "Lepsze Jutro" informujemy, że w najbliższą środę, 7 grudnia 2016 roku odbędą się Mikołajki.