Inne

Warsztaty plastyczne

Papieroplastyka, rzeźbiarstwo, decoupage, malowanie farbami, wykonywanie biżuterii i plener malarski - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na młodych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego podczas warsztatów plastycznych. Zajęcia odbywać się będą od 1 do 22 lipca w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 3 w ramach projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej pn. "Lepsze Jutro".

Finał warsztatów plastycznych

Dobiegły końca warsztaty plastyczne organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pn. "Lepsze Jutro".

Opiekun osób starszych. Warsztaty

Jak profesjonalnie zajmować się osobami starszymi? Tego uczą się uczestnicy pierwszej edycji projektu "Lepsze Jutro", który realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Zakończyła się pierwsza edycja projektu "Lepsze Jutro"

Dobiegła końca pierwsza edycja projektu "Lepsze Jutro", który Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim realizował w partnerstwie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Ostatnie zajęcia zakończyły się we wtorek 2 maja.

To będzie jazda!

19 osób przez 10 dni będzie uczyć się jazdy na rolkach. A wszystko za sprawą projektu "Lepsze Jutro" realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

Kurs prawa jazdy szansą na Lepsze Jutro

1 podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim rozpoczęło bezpłatny kurs prawa jazdy kategorii B. Nauka ma potrwać do końca września i zakończy się państwowym egzaminem.

Pokonywali przeszkody - wakacyjna przygoda w parku linowym

Dobra zabawa, duża dawka pozytywnej energii, aktywny wypoczynek, niezapomniana przygoda oraz adrenalina - tak można w skrócie opisać atrakcję, którą zorganizował dla swoich podopiecznych Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

Rowerowe szaleństwo

Przez 5 dni dzieci uczestników projektu "Lepsze Jutro" realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej będą uczestniczyć w warsztatach rowerowych BMX.